Sport 1 Prill 2023, 16:13

“Ronaldo është seksi, Mesi nuk vlen si Herri Kejn”, gjyqtarja e faqeve porno komenton yjet e futbollit (Foto)

Shkruar nga Pamfleti

“Ronaldo është seksi, Mesi nuk vlen si Herri Kejn”,

E cilësuar si arbitrja anësore më seksi në botë, Debora Peiksoto, që është edhe modele për “OnlyFans”, ka komentuar yjet e futbollit që sipas saj do të ishin modelët idealë të platformës.

“Ronaldo është seksi, Mesi nuk vlen si Herri Kejn”,

Herri Kejn do të ishte një dështim i madh dhe as që duhet ta mendojë. Duket shumë i qetë dhe i turpshëm. E njëjta gjë vlen edhe për Mesin”, tha braziliania që tregoi edhe të preferuarit e saj.

“Ronaldo është seksi, Mesi nuk vlen si Herri Kejn”,

Haland do të ishte një model fantastik i platformës, ashtu si Mbape. Të mos harrojmë Kristiano Ronaldon që është shumë seksi dhe do të ishte perfekt”.

“Ronaldo është seksi, Mesi nuk vlen si Herri Kejn”,

“Ronaldo është seksi, Mesi nuk vlen si Herri Kejn”,

 

debora peiksoto gjyqtarja braziliane lionel mesi kristiano ronaldo