Majlinda Bregu

15 Dhjetor 2018, 22:1222:12Aktualitet
Foto/ Majlinda Bregu bëhet nostalgjike, publikon foton kur ishte 21 vjeç: Një buzëkuq për të gjitha - Showbiz
Showbiz12 Prill 2018, 07:32

Foto/ Majlinda Bregu bëhet nostalgjike, publikon foton kur ishte 21 vjeç: Një buzëkuq për të gjitha

Shkruar nga Pamfleti

Foto/ Majlinda Bregu bëhet nostalgjike, publikon foton kur ishte 21 vjeç: Një buzëkuq për të gjitha

Para se të bëhej politikane ish-deputetja e PD Majlinda Bregu ishte pjesë e ekranit, por si folëse lajmesh në TVSH.

Së fundmi Bregu është bërë nostalgjike pasi ka postuar një foto kur ishte vetëm 21-vjeç. 

E veshur me xhaketë, dhe e kuruar deri në detaje, Bregu na tregon që gjithmonë ka ditur të kujdeset pë pamjen e saj.

“Cfare kthimi ne kohe! 1995 ose 21 vjec. Part time ne TVSH, full time studente?. Mire qe kishte Eleni Toroveci nje buzekuq ekrani per te gjitha?”- shkruan Bregu teksa poston foton.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

 

 

 

 

 

codramol
smile

Showbiz