Kronike19 Shtator 2023, 20:57

E rëndë në Tiranë, vetëvritet me automatik 29-vjeçari

Shkruar nga Pamfleti

E rëndë në Tiranë, vetëvritet me automatik

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë ku një 29-vjeçar dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri automatik.

Ngjarka ka ndodhur në fshatin Gracen të Tiranës, ndërsa i riu është identifikuar me inicialet B.B.

"Një i ri dyshohet se i ka dhënë fund jetës mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Sipas informacioneve zyrtare nga policia rreth orës 20:00, në fshatin Gracen, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik, shtetasi B. B., 29 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.", njofton policia.

tirane vetevrasje automatik