Kronike23 Shkurt 2024, 09:56

Shtëpia e familjes Meta skenë krimi, drejtori i Policisë së Durrësit shkon në vendngjarje

Shkruar nga Pamfleti

Shtëpia e familjes Meta skenë krimi, drejtori i Policisë së

Drejtori i policisë së Durrësit, Skënder Hitaj ka mbërritur në vendin e krimit në fshatin Shënavlash, në banesën ku 19-vjeçarja ka vrarë bababë.

Vrasja ka ndodhur më 13 shkurt dhe 50-vjeçari Pëllumb Meta ka qenë i varrosur prej 10 ditësh në kasollen e lopës.

Policia ka dyshime se e reja Hygerta Meta nuk ka vepruar e vetme, por është ndihmuar edhe nga persona të tjerë. Grupi hetimor nën drejtimin e drejtorit Hitaj po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

skene krimi familja meta drejtori i policisë së durrësit