Aktualitet26 Korrik 2023, 13:57

Ngjarje e pazakontë para Prokurorisë së Tiranës! Shtetasja e huaj del nudo në shenjë proteste (Video +18)

Shkruar nga Pamfleti

Ngjarje e pazakontë para Prokurorisë së Tiranës! Shtetasja e

Një shtetase e nga Kolumbia ka zgjedhur një formë të pazakontë të protestës, duke dalë nudo para ambienteve të Prokurorisë së Tiranës.

Protesta e saj lidhet me zvarritjen e një procesi gjyqësor.

Mësohet se ajo është kapur me 5 gr kokainë dhe Prokuroria po i mban peng procesin.

Vajza ka qëndruar 5 minuta nudo para Prokurorisë dhe më pas është larguar.