Showbiz19 Shkurt 2024, 10:51

Ori Nebijaj: Me duartrokit qeverinë, si me duartrokit bankomatin

Shkruar nga Pamfleti

Ori Nebijaj: Me duartrokit qeverinë, si me duartrokit bankomatin

Ori Nebiaj la përgjysmë moderimin e emisionit “Përputhen”, për t’iu bashkuar politikës si deputete, pasi Grima Duma dha dorëheqjen. Ajo është gjithashtu edhe opinioniste e këtij edicioni në “BBV”. Meqë në politikë nuk shkëlqeu dhe nuk tha asnjë fjalë, menduam çoç do shkëlqejë si mendimtare në Big.

Opinionistja ka ndarë në Instastory me ndjekësit e saj një shprehje që Albi Nako ka përmendur gjatë “BBV” ku ka thënë se politika nuk duhet duartrokitur për investimet që bën.

E meqë koreografi i doli në “shteg”, Ori ka vendosur të japë një mesazh për qeverinë nëpërmjet deklaratës së banorit:

“Me duartrokit politikën se të jep rrugë e shkolla, është si me duartrokit bankomatin se të jep lekët e tua”

Ori Nebijaj: Me duartrokit qeverinë, si me duartrokit bankomatin

ori nebijaj duartrokitje bankomat