Showbiz25 Maj 2024, 22:04

Risi në “Big Brother VIP 3”! Finalistët ndahen në çifte, fituesit përballen për çmimin e madh

Shkruar nga Pamfleti

Risi në “Big Brother VIP 3”! Finalistët ndahen në

Një risi për “Big Brother VIP Albania”, por që është përdorur në shtetet e tjera, u aplikua këtë finale.

Katër finalistët u ndanë në dy çifte dhe fituesit do të përballen më pas me njëri-tjetrin për çmimin e madh. Konkretisht, përmes zgjedhjes së goglave në mënyrë rastësore, Romeo Veshaj u bë çift me Egla Cenon, ndërsa Julian Deda me Heidi Bacin.