Sport31 Maj 2023, 16:03

“Kosova është zemra e Serbisë”, detaji që i shpëtoi të gjithëve në videon e Novak Xhokoviç (Video)

Shkruar nga Pamfleti

“Kosova është zemra e Serbisë”, detaji që i

Video e Novak Xhokoviç ku shkruajti mesazhin politik për Kosovën ka filluar të analizohet minutë pas minute për mbishkrimin:

"Kosova është zemra e Serbisë! Ndaloni dhunën". Deri më tani në publik shfaqeshin vetëm fotografi dhe tani kemi një video të këtij momenti.

Ajo që të gjithë po komentojnë është buzëqeshja e gjerë e Xhokoviçit teksa shkruante mesazhin.

Të gjitha këto mund t'i shihni nga ora minuti 01:10 në videon e transmetuar në televizionin australian:

novak xhokoviç tenisti serb