Politike23 Shkurt 2023, 22:10

Arben Ahmetaj mohon zërat: Nuk e dorëzova unë dosjen e inceneratorëve te Ilir Meta

Shkruar nga Pamfleti

Arben Ahmetaj mohon zërat: Nuk e dorëzova unë dosjen e

Arben Ahmetaj ka deklaruar se nuk ka qenë ai që ia ka dhënë dosjen Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit.

AI tha në një emision se të gjitha dokumentet i ka pasur edhe KLSH-ja, por thotë se nuk e di se kush i ka nxjerrë dokumentet.

Arben Ahmetaj: Nuk ka dosje se s’ka dokument sekret. KLSH i ka të gjitha letrat s’kam pasur mundësi të mbledh letrat vërdallë

Gazetari: Po thoni që ka dalë nga KLSH?

Arben Ahmetaj: Nuk e di nga ka dalë

 

ahmetaj meta inceneratore