Politike25 Mars 2023, 21:23

Asnjë surprizë në qarqet e Lezhës dhe Tiranës, PS rikonfirmon kryebashkiakët aktualë

Shkruar nga Pamfleti

Asnjë surprizë në qarqet e Lezhës dhe Tiranës, PS

Nuk ka asnjë surprizë sa i takon kandidatëve të PS për bashkitë e Tiranës dhe të Lezhës. Erion Veliaj dhe Ulsi Manja informuan se do të garojnë kryebashkiakët aktualë në të gjitha bashkitë e secilit qark.

Qarku Lezhë

Lezhë-Pjerin Ndreu
Kurbin-Majlinda Cara
Mirditë-Ndrecë Deda

Qarku Tiranë

Bashkia Tiranë - Erion Veliaj

Bashkia Kamëz - Rakip Suli

Bashkia Kavajë - Redjan Krali

Bashkia Vorë - Blerim Shera

Bashkia Rrogozhinë - Edison Memolla

manja veliaj dibra lezha