Showbiz13 Prill 2024, 20:26

Me tone të larta, agravon debati mes Eglës dhe Rikes: Ke nevojë për ekzorcizëm

Shkruar nga Pamfleti

Me tone të larta, agravon debati mes Eglës dhe Rikes: Ke nevojë

Dy banoret e “Big Brother Vip”, Egla dhe Rike janë përfshirë ditën e sotme në një debat të ashpër me njëra-tjetrën, ku nuk kanë munguar as ofendimet.

Rike ka akuzuar Eglën se ka një fjalor shumë të pisët, madje se ka nevojë për ekzorcizëm.

Pjesë nga debati:

Egla: “Je një idiote dhe fjalë idiote meriton të dëgjosh.”

Rike: “Ti je idiote, ke një fjalor shumë shumë të pisët.”

Egla: “Hajde se po pres të më futesh. Ashtu e kam të pisët, mbyll veshët ti. Hajde mu fut pak.”

Rike: “Ke fjalor shumë të pisët, ke nevojë për ekzorcizëm.”

rike roci egla ceno big brother vip