Showbiz15 Prill 2024, 11:24

“Ty nuk të do njeri në këtë shtëpi”, Juli i qartë me Romeon

Shkruar nga Pamfleti

“Ty nuk të do njeri në këtë shtëpi”, Juli i

‘BBV3’ është një prej formateve më të ndjekur dhe më të komentuar në Shqipëri.

Diskutimet, debatet dhe çdo gjë në atë shtëpi është në qendër të vëmendjes dhe jashtë saj.

Mbrëmjen e djeshme, gjatë një diskutimi të zhvilluar mes Romeos dhe Julit, ky i fundit i është drejtuar Romeos se në atë shtëpi askush nuk e do dhe çdo person rreth tij e do për interes!

“Mua më duan njerëzit tamam vëlla. S’kishte Rike interes tek unë o shok! S’e kam nxjerrë asnjëherë tek finalistët, nuk i kam mbajtur kurrë krahun asaj dhe prapë më ka xhan. Kjo është ta kesh xhan robin tamam!”- shprehet Juli.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

juli romeo dashuri