lefter maliqi

Lefter Maliqi ngre dy gishtat, Zeneli në krah të Lefter Kokës, çfarë nuk u pa në Kuvend nga betimi i deputetëve të rinj - Aktualitet
Aktualitet13 Mars 2019, 11:02

Lefter Maliqi ngre dy gishtat, Zeneli në krah të Lefter Kokës, çfarë nuk u pa në Kuvend nga betimi i deputetëve të rinj

Shkruar nga Pamfleti

Lefter Maliqi ngre dy gishtat, Zeneli në krah të Lefter Kokës, çfarë nuk u pa në Kuvend nga betimi i deputetëve të rinj

Deputetët e rinj të larguar nga radhët e PD dhe LSI kanë bërë sot betimin në Parlament.

Me nisjen e seancës plenare kreu i Parlamentit ka lexuar tekstin e betimit si kusht për marrjen e mandatit.

Ndërkohë që sot është betuar dhe deputeti demokrat i Kukësit, Alban Zeneli. Ky i fundit ka rënë në sy pasi ishte i ulur në krah të Lefter Kokës, ish-ministrit të Mjedisit.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet