Xheorxhina Rodrigez

Xheorxhina Rodrigez merr surprizën më të bukur, Ronaldo ndriçon kullën e Dubait me fytyrën e saj për 28-vjetorin (Foto-Vi - Showbiz
Showbiz28 Janar 2022, 18:24

Xheorxhina Rodrigez merr surprizën më të bukur, Ronaldo ndriçon kullën e Dubait me fytyrën e saj për 28-vjetorin (Foto-Vi

Shkruar nga Pamfleti
Xheorxhina Rodrigez merr surprizën më të bukur, Ronaldo

Xheorxhina Rodrigez, partnerja e Kristiano Ronaldos, ka festuar 28-vjetorin e lindjes në Dubai, ku është surprizuar me një gjest shumë të veçantë nga futbollisti i njohur.

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Kristiano e ka surprizuar modelen, duke e uruar me disa foto dhe video, të sajën të cilat janë shfaqur në kullën më të lartë në botë, “Burxh Khalifa”. Xheorxhina ka mbetur e emocionuar, ku ka falenderuar futbollistin për gjestin e bukur dhe personat të cilët ndodhen pranë saj në ditën më të lumtur.

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

“Kështu ka përfunduar kjo ditë aq emocionuese! Nuk kam fjalë! Shumë faleminderit, shumë faleminderit. Faleminderit që na trajton gjithmonë kaq mirë dhe na bën gjithmonë të ndihemi si në shtëpi. Faleminderit të gjithëve, jeni munduar që kjo ditë të jetë kaq e veçantë dhe faleminderit të gjithëve që ndodhen pranë meje në këtë ditë të lumtur për mua dhe për familjen time, Ju dua me gjithë zemër”– ka shkruajtur modelja krahas fotove te shkrepura gjatë ditëlindjes ku shfaqet me Kristianon dhe fëmijët e tyre.

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Showbiz partnerja e Kristiano Ronaldos Xheorxhina Rodrigez