Showbiz27 Mars 2023, 12:27

Lidhja me Emily Ratajkowski, Harry Styles e paska parashikuar 8 vjet më parë

Shkruar nga Pamfleti

Lidhja me Emily Ratajkowski, Harry Styles e paska parashikuar 8 vjet më

Fansat e këngëtarit Harry Styles janë të bindur se ai “parashikoi” lidhjen e tij me modelen e njohur Emily Ratajkowski. Në një video, e cila daton 8 vite më parë, shfaqet anëtari i One Direction në një intervistë, ku pyetet për simpatinë që mund të ketë për një personazh të njohur e për çudi, ai thotë emrin e Emily.

“Emily Ratajkowski” u përgjigj Styles, duke e shqiptuar jo mirë mbiemrin e saj.

Fansat shkruajnë: “Atëherë mirë për të. Ëndrrat bëhen realitet”

Të tjerë mendojnë se modelja ka ngjashmëri të madhe me ish-in e Styles, Kendall Jenner, me të cilën ai ishte në lidhje për vite me rradhë.

“Dua të them se ajo duket si Kendall,” vuri në dukje një komentues, ndërsa dhjetëra të tjerë komentuan mbi fuqitë e parashikimit të Styles.

Intervista doli në dritë pasi Ratajkowski dhe Styles, u panë duke u puthur në rrugët e Tokios. Pamjet treguan EmRatan duke mbajtur dorën e saj në faqe të Styles, ndërsa ai e shtyn pas një furgoni dhe e puthte me shumë pasion.

Lidhja me Emily Ratajkowski, Harry Styles e paska parashikuar 8 vjet më

harry styles parashikimi