Showbiz27 Mars 2023, 11:11

Olta dhe Dea bisedojnë në dush pa mikrofona, a do të ketë penalizim?

Shkruar nga Pamfleti

Olta dhe Dea bisedojnë në dush pa mikrofona, a do të ketë

Olta dhe Dea kanë thyer rregullat e formatit të Big Brother Vip Albania.

Mbrëmjen e shtunë pas spektaklit, ato janë futur të dyja në të njëjtin dush, ku dhe kanë komunikuar me njëra tjetrën pa mikrofona.

Kjo është parë si një thyrje e rëndë e rregullores nga ndjekësit të cilët kanë kërkuar dënimin e tyre me zarf të zi.

Kujtojmë se pak javë më parë, Luizi, Kristi dhe Armaldo u penalizuan duke shkuar në televotim pasi u futën në ambientet e tualetit, jashtë fokusit të kamerave.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @luizkryefjala

olta dhe dea dush