Sport10 Dhjetor 2023, 20:34

“Disfatë sot”/ Çelsi komunikon humbjen ndaj Evertonit me dëshpërimin e Armando Brojës (Foto)

Shkruar nga Pamfleti

“Disfatë sot”/ Çelsi komunikon humbjen ndaj Evertonit me

Çelsi pësoi një tjetër humbje në kampionat, kësaj radhe përballë Evertonit në transfertë duke i rrëzuar “Blutë” e Poçetinos në vendin e 12 në renditjen e Premier Ligës. 
 
Titullar në këtë takim ishte dhe Armando Broja, i cili i shkoi shumë afër golit në pjesën e parë. 

Çelsi ka zgjedhur që të përdorë pikërisht sulmuesin shqiptar në postimin e vetë në “Instagram” për të komunikuar këtë humbje, i cili shfaqet i dëshpëruar, ku shkruan: “Disfatë sot”. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chelsea FC (@chelseafc)

briken calja erkand qerimaj çmimi i madh i dohas në peshëngritje