Showbiz16 Mars 2023, 08:09

“Je dhurata ime më e bukur”, Olta surprizohet nga partneri, ai ka një 'porosi' dhe për Luizin

Shkruar nga Pamfleti

“Je dhurata ime më e bukur”, Olta surprizohet nga partneri, ai

Ditën e djeshme banorët e BB VIP kanë marrë mesazhe nga ndjekësit e tyre. Por një nga më të veçantët ka qenë ai i bashkëshortit të Olta Gixharit.

Je dhurata ime më e bukur! Të kam jetën time dhe vdes për ty! Dhe boll me ftesa për Valencia se s’kemi hotel. Dhe thuaji Luizit të nisi gocën se nuk dilni nga aty pa ardhur dita të futet dhe Amari! Të puth shumë. Dori”- shkruan ai.

Mesazh ky që duket se e ka bërë me krahë Oltën! Ndërkohë pas mesazheve, sfida e imitimeve ndryshoi komplet atmosferën në shtëpi. Pasi të gjithë banorët përzgjodhën nga një emër, ata nisën direkt me lojën e imitimeve.

Menjëherë pas ndarjes së lojës, banorët hynë në rol dhe nisën të imitonin njëri-tjetrin. Një situatë e lezetshme u krijua mes Deas, e cila ishte në rolin e Kristit dhe Elvisit që ishte në rolin e Keisit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

bbva