Showbiz22 Shkurt 2024, 12:54

“Jo se bëhet xheloze ajo”, Meritoni fton Riken të ngrohen bashkë në sy të Ilnisës

Shkruar nga Pamfleti

“Jo se bëhet xheloze ajo”, Meritoni fton Riken të ngrohen

Siç e dimë tashmë, Rike dhe Ilnisa janë dy nga banoret të cilat nuk e simpatizojnë njëra-tjetrën dhe kanë patur disa përplasje aspak të këndshme dhe etike. Gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme ato vazhdojnë të hedhin kunja, ngacmojnë njëra-tjetrën dhe mes tyre qëndron Meritoni.

Rikja ka deklaruar më herët se me moderatorin nga Kosova ka thjesht miqësi, ndërsa Ilnisa nuk e ka parë të tillë në shumë situata në shtëpi e kështu kanë nisur debatet mes vajzave.

Gjatë mbrëmjes së djeshme teksa ishin ulur në oborrin e shtëpisë, Rikja gjen rastin të ngacmojë Ilnisën duke i thënë se xhelozon shumë shpejt. Ndërsa kjo e fundit ia ka kthyer duke i thënë se nuk preferon të shkëmbejë batuta me të.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

rike dhe meriton ilnisa xheloze