Kosova30 Nëntor 2023, 07:29

Ishte në makinë me burrin e fëmijët, publikohet fotoja e 33-vjeçares që u qëllua për vdekje në Prishtinë

Shkruar nga Pamfleti
Ishte në makinë me burrin e fëmijët, publikohet fotoja e
Ne foto: Liridona Murseli e cila u ra mbrëmjen e 29 nentorit dhe bashkëshorti Naim

Është publikuar fotoja e 33-vjeçares, gruaja e këshilltarit të Behgjet Pacollit e cila u vra mbrëmjen e djeshme në Prishtinë.

Mediat e Kosovës kanë publikuar pamje dhe foto nga vendi ku ndodhi krimi i rëndë, në rrugën “Dalip Alshiqi” në Prishtinë të Kosovës.

Dy persona janë në kërkim si autorë të vrasjes së Liridona Murselit.

Dyshimet e para bëhet fjalë për një rast grabitjeje. Mediat kosovare raporton se ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë kohës kur Naim Murseli bashkë me gruan dhe 2 fëmijët ndodheshin në makinë teksa dy grabitës i kanë zënë pritë.

Ishte në makinë me burrin e fëmijët, publikohet fotoja e
Foto nga vendngjarja

Ishte në makinë me burrin e fëmijët, publikohet fotoja e