Fatmir Xhafaj

27 Tetor 2018, 18:0218:02Politike

5 Tetor 2018, 11:5811:58Politike

25 Shtator 2018, 17:1817:18Politike

1 Shtator 2018, 11:4011:40Aktualitet

5 Maj 2018, 05:2005:20Politike
Protesta në Kukës/ Fatmir Xhafaj shkon urgjent në zyrën e Ramës - Politike
Politike31 Mars 2018, 15:45

Protesta në Kukës/ Fatmir Xhafaj shkon urgjent në zyrën e Ramës

Shkruar nga Pamfleti
Protesta në Kukës/ Fatmir Xhafaj shkon urgjent në zyrën e

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj është parë të hyjë në godinën e Kryeministrisë gjatë pasdites së të shtunës.

Situata e krijuar pas përshkallëzimit të protestës së qytetarëve të Kukësit në tunelin e Kalimashit, dhe pasojat e saj besohet se ka qenë biseda në zyrën e Ramës.

Të dy e quajtën atë që ndodhi “një dhunë barbare dhe se përgjegjësit do të vihen para ligjit”. Rama pritet të flasë në mbrëmje për këtë çështje.

Politike