Saimir Tahiri

28 Mars 2022, 15:5715:57Aktualitet

26 Mars 2019, 17:5817:58Aktualitet
Edi Rama dhe Saimir Tahiri kanë përgjuar Ilir Metën - Aktualitet
Aktualitet22 Mars 2018, 20:47

Edi Rama dhe Saimir Tahiri kanë përgjuar Ilir Metën

Shkruar nga Pamfleti

Gënjeshtra po kthehet në institucion. Fjalët hidhen në erë pa mbajtur asnjëlloj përgjegjësie. Kryetarja e LSI-së e thotë si pa gjë të keq në emision se Edi Rama dhe Saimir Tahirin përgjojnë presidentin e Republikës.

Kjo është një akuzë shumë e rëndë dhe cilido që e thotë duhet të mbajë përgjegjësi penale, aq më tepër akuzë kjo e bërë nga një politikane.

Kryemadhi duhet t’i drejtohet prokurorisë së përgjithshme dhe ta bëjë zyrtare këtë akuzë dhe të mbajë përgjegjësi dhe jo të hedhë fjalë në erë./Pamfleti.com

Aktualitet Edi Rama dhe Saimir Tahiri kanë përgjuar Ilir Metën