Belinda Balluku

22 Janar 2019, 16:0216:02Aktualitet

17 Janar 2019, 19:4619:46Aktualitet
Klevis Balliu publikon mesazhin që ministrja Belinda Balluku ia dërgoi privatisht - Aktualitet
Aktualitet 6 Mars 2019, 19:45

Klevis Balliu publikon mesazhin që ministrja Belinda Balluku ia dërgoi privatisht

Shkruar nga Pamfleti
Klevis Balliu publikon mesazhin që ministrja Belinda Balluku ia dërgoi

Klevis Balliu publikon mesazhin që ministrja Belinda Balluku ia dërgoi privatisht

I pranishëm në protestën e banorëve të Astirit, ish-deputeti Klevis Balliu ka ndarë sot me ta një mesazh që, sipas tij, i ka ardhur në telefon nga ministrja e energjisë dhe infrastrukturës, Belinda Balluku.

Në mesazh kërkohej një vlerësim nga ish-deputeti për cilësinë e shërbimit, pas një vizite që ai kishte bërë në një nga zyrat e transportit rrugorë në Tiranë.

“Ministja kërkon vlerësimin tim për cilësinë e shërbimit dhe unë këtë vlerësim vendosa ta jap së bashku me banorët e Astirit. Doni të dini vlerësimin? Ai është zero. Nëse doni realisht të dini vlerësimin ejani këtu”, tha Balliu.

Postimi i plotë në facebook:

Ministrja Balluku vendos të më nisë një SMS.

Këtë SMS unë vendosa ta ndaj me heronjt e Unazës së Re.

Ministja kërkon vlerësimin tim për cilësinë e shërbimit dhe unë këtë vlerësim vendosa ta jap së bashku me banorët e Astirit.

DONI TË DINI VLERËSIMIN?

000000000000000

Duam DREJTËSI për Unazën e Re.

Duam DREJTËSI për aferën.

ANULLO projektin

ANULLO projektin

Aktualitet Klevis Balliu publikon mesazhin që ministrja Belinda Balluku ia dërgoi privatisht