Olta Gixhari

Olta Gixhari “sfidon” borën me foto lakuriq - Showbiz
Showbiz24 Mars 2018, 16:16

Olta Gixhari “sfidon” borën me foto lakuriq

Shkruar nga Pamfleti

Olta Gixhari “sfidon” borën me foto lakuriq

Aktorja e njohur Olta Gixhari komentohet si një ndër femrat më tërheqëse të showbiz-it, edhe për faktin se asaj i pëlqen herë pas here të provokojë dhe të thyejë tabu. E pas një periudhe të gjatë pauze, duket se artistja do bëjë bujë me projektin e ri sekret, për të cilin ka zbuluar vetëm një fragment, me anë të një postimi të fundit që ka bërë në “Instagram”.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Poza ku ekspozon gjoksin ka ngacmuar fantazinë e meshkujve, të cilët nuk kanë munguar me komentet e nxehta, duke e krahasuar me aktoren e famshme të filmit “Basic instict”, Sharon Stone.

Edhe pse mot i ftohtë, ngaqë seti i fotove po realizohej në natyrë, Gixhari duket se ka arritur të rezistojë duke dashur të kapë fotografinë perfekte. Ky është postimi i parë i Gixharit që paralajmëron një projekt pune, pas atij në ditën e të dashuruarve, kur ajo ndau me ndjekësit një foto ku dukej e lumtur dhe shumë në formë, ndërsa i drejtohej personit të zemrës, me fjalët “I love you! (Të dua ty!).

Showbiz Olta Gixhari “sfidon” borën me foto lakuriq