Kreshnik Spahiu

21 Mars 2022, 22:2322:23Politike

9 Qershor 2019, 19:4519:45Politike
Kreshnik Spahiu sulmon Bashën: Harrove se Bashkinë e fitove me komunistët - Aktualitet
Aktualitet 6 Maj 2018, 19:45

Kreshnik Spahiu sulmon Bashën: Harrove se Bashkinë e fitove me komunistët

Shkruar nga Pamfleti

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi dhe ish-aleati i Lulzim Bashës, Kreshnik Spahiu përmes një statusi në Facebook ironizon përleshjen mes një grupi të rinjsh demokratë dhe disa të moshuarve nostalgjikë të komunizmit.

Spahiu thotë se Basha e fitoi Bashkinë e Tiranës me votat e komunistëve pasi tha 100 mijë euro për të ndjerin Hysni Milloshi.

“POPULL PA MEMORJE
Sa shpejt harruan çunat e varrezave që Basha e fitoi Bashkinë në koalicion me komunistët. 100 mijë € për Hysni Milloshin”, shkruan Spahiu.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet Kreshnik Spahiu sulmon Bashën: Harrove se Bashkinë e fitove me komunistët