Reality Show

Foto/ Ylli i reality show shfaq format bombastike! - Showbiz
Showbiz17 Maj 2018, 17:55

Foto/ Ylli i reality show shfaq format bombastike!

Shkruar nga Pamfleti

Foto/ Ylli i reality show shfaq format bombastike!

Ato krijuan një lidhje të pathyeshme në skenën e realitety show gjatë filmimit të pjesës së tyre për Geordie Shore. Pra, nuk është çudi që Holly Hagan dhe Charlotte Crosby të takohen për një darkë gjatë pushimeve të tyre respektive në Karaibe me të dashurit e tyre.

 

Ylli i Geordie Shore, mbante veshur vetëm një palë sytjena seksi, të kombinuara me pantallona xhins ngjyrë blu të lehtë. Bukuroshja 25 vjeçare e MTV shfaqi format e saj joshëse duke shfaqur shumë nga trupi i saj.

 

Të dyja dukeshin shumë tërheqëse në paraqitjen e tyre./PamfletiMAGAZINE

 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Showbiz Foto/ Ylli i reality show shfaq format bombastike!